Koncerty

 

Režimy

 

Miesto: KC Dunaj, 4. 12. (utorok) o 21:00 h

 

Lady, Favority, politika, teleshopping, podnikanie vo fialových sakách a dancefloorový slovenský folklór: premena (Česko)-Slovenska od konca 80-tych rokov po súčasnosť, vyjadrená vo farbistých rapových príbehoch a živých hiphopových beatoch. Projekt Režimy, tvorený slamerom Mišom Kováčom, multiinštrumentalistom Marcelom Vénom a sprievodnými hudobníkmi prezentuje eponymné debutové CD.

Album sa dá vypočuť a voľne stiahnuť na http://www.rezimy.sk/

 

Vstupné: 3 Eur / 0 Eur pre držiteľov permanentky

 

 

 

 

Sendreiovci 

 

Miesto: KC Dunaj, 7. 12. (piatok) o 21:00 h

 

 

Sendreiovci sa snažia zachovať pôvodnú Rómsku pieseň pre nasledujúce generácie a keďže je Rómskej hudby v rozhlase a televízií málo, snažia sa verejnosti ponúknuť rezké ale aj clivé pesničky. Skupina je aj doprovodnou kapelou známeho Rómskeho tanečného súboru Romani Luluďi z Kokavy nad Rimavicou. Hudobníci okolo Vlada Sendreia sa aktívne zapájajú do práce kultúrno – výchovného občianskeho združenia Láčho Drom a z ich dielne už vyšlo množstvo projektov na zachovanie Rómskej kultúrnej tradície.

 

+

DJ Lenin Krevic

 

Promotér a rezident prvých pravidelných balkan beat parties na Slovensku. Vo svojej selekcii sa nevyhýba ani reggae, swingu, klezmeru, slovanskému folklóru a iným energickým podobám world music.
hudba: http://soundcloud.com/lenin-krevic
fb profil: http://www.facebook.com/ORIENTEXPRESSfamily

 

Vstupné: 4 Eur / 1 Eur pre držiteľov permanentky

 

 

 

Malalata Sound System

 

Miesto: KC Dunaj, 8. 12. (sobota) o 21:30 h

 

Návštevníkom KC Dunaj alebo minuloročného Jedného sveta netreba Malalatu nijak špeciálne predstavovať. Kombinovaním rôznych hudobných štýlov sa pravideľne starajú o skvelú zábavu a tancovačku až do rána. Sme radi, že sa po roku opäť predstavia na Jednom svete.

 

Vstupné: 4 Eur / 1 Eur pre držiteľov permanentky