Extra

(Ne)Udržateľná párty

 Aby sa takto mohli zabaviť aj ďalšie generácie.

 

Divadlo │ Vernisáž │ La3no Cubano │ Globálna kuchyňa │ Cyklogenerovanie energie │Latino párty

 

14.10.2016 od 18:30 v Ateliéri Babylon v Bratislave, Námestie SNP 14

 

Vyber si párty plnej možností nielen pre teba, ale pre všetkých na svete. Pretože svet sa mení a je k nám oveľa bližšie ako kedysi. Čoraz viac môžeme sledovať dopady svojho správania na našu planétu. Žiadne veľké problémy však nevznikajú odrazu. To, ako vyzerá náš svet a okolie, v ktorom žijeme, je výsledkom aj našich každodenných rozhodnutí. Každý z nás je dôležitý a môže prispieť k tomu, ako bude vyzerať to, ako žijeme. Každý môže začať už dnes sám od seba. Tu a teraz – vo svojej krajine. Niekedy stačí jedna malá vec, jeden dobrý výber alebo jedno správne rozhodnutie. To, čo si vyberieme dnes, budeme žiť zajtra. Vybrali sme si žiť zodpovedne a začať od seba. Vyber si aj ty.

 

Aby sme ti výber uľahčili, pripravíme ti úplne nový svet. Síce v menšom vydaní, ale predsa. Tento nový svet ponúka zadarmo catering, ktorý neničí životné prostredie, oblečenie, ktoré je recyklované, a je poháňaný cyklogenerátorom elektriny! Zároveň budeš môcť stretnúť mimovládky a iniciatívy, ktoré ti tento nový svet dávajú na výber.

 

Na (Ne)Udržateľnej párty zistíš ako dokážeš aj ty zachrániť svojho Afričana, zatancuješ si spoločne s LA3NO CUBANO, a čaká na teba aj vernisáž fotografií, ktoré zachytávajú život v kútoch sveta, o ktorých sa v našich končinách nerozpráva často.

 

(Ne)Udržateľná párty sa koná pod strechou kampane VYBER SI a v Bratislave aj pod strechou festivalu Jeden svet.

 

18:30 Divadlo „Zachráň si svojho Afričana“

20:00 Uvedenie víťazov fotografickej súťaže, literárnych príspevkov a kresieb

21:00 Koncert La3no Cubano

Cca 22:00 pokračovanie zábavy s DJ-om

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Interaktívny workshop: Svet bez odpadov

 

sobota 15. 10. │ 15 - 16 h │ KC Dunaj, Chillout-room

 

 

 

Workshop o tom, ako môžeme my ľudia každodennými rozhodnutiami a aktivitami neustále znižovať množstvo odpadov až kým ich neprestaneme tvoriť úplne.

Ako dosiahnúť Zero Waste – spôsob života, pri ktorom nám nebude vznikať žiaden odpad.

 

Workshop pripravil: Inštitút cirkulárnej ekonomiky, www.incien.sk