Program

E.g., 18.12.2017
- Kimaru a kura / 15 min.
- Anjeli v pekle / 28 min.
- Jesserov sen / 15 min.


Štvrtok - 12.10.2017

Čas Kino Lumière - veľká sála Kino Lumière - malá sála Kino Mladosť Kinosála SNG KC Dunaj
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
16:00 - Angels in The Hell / 28 min.
16:00 - Anjeli v pekle / 28 min.
16:30 - Sindžár, kde si? / 99 min.
16:30 - The Pearl of Africa / 74 min.
16:30 - Perla Afriky / 74 min.
16:30 - Shingal, Where Are You? / 99 min.
17:00 - Vďaka Bohu, že je piatok / 50 min.
17:00 - Thank God It´s Friday / 50 min.
17:15 - Epidémia slobody / 67 min.
17:15 - Epidemic of Freedom / 67 min.
18:15 - Ada for Mayor / 85 min.
18:15 - Ada na radnicu / 85 min.
18:30 - 10 Years of Love / 95 min.
18:30 - 10 rokov lásky / 95 min.
18:30 - Nesmrteľný les / 52 min.
18:30 - The Immortal Forest / 52 min.
19:45 - When Will This Wind Stop / 66 min.
19:45 - Kedy už ten vietor ustane / 66 min.
20:00 - Rozohraj svoje mesto / 72 min.
20:00 - Gaming the Real World / 72 min.
20:45 - Vojna s whistleblowermi / 67 min.
21:15 - Professional Stranger / 63 min.
21:15 - Profesionálna cudzinka / 63 min.


Piatok - 13.10.2017

Čas Kino Lumière - veľká sála Kino Lumière - malá sála Kino Mladosť Kinosála SNG KC Dunaj
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
16:00 - DIY Country / 80 min.
16:00 - Vyrob si svoj štát / 80 min.
16:15 - The Human Face of Big Data / 56 min.
16:15 - Rub a líc veľkých dát / 56 min.
16:30 - Angels in The Hell / 28 min.
16:30 - Anjeli v pekle / 28 min.
17:30 - Bugs / 74 min.
17:30 - Common Sense / 73 min.
17:30 - Chrobáky / 74 min.
17:30 - Sedliacky rozum / 73 min.
18:30 - Cyberjihad / 48 min.
18:30 - Kyberdžihád / 48 min.
19:00 - Otec, Syn a Džihád svätý / 119 min.
21:00 - Je s nami koniec? / 93 min.
21:00 - Before the Flood / 93 min.
21:00 - Opozícia / 76 min.
21:00 - The Opposition / 76 min.


Sobota - 14.10.2017

Čas Kino Lumière - veľká sála Kino Lumière - malá sála Kino Mladosť Kinosála SNG KC Dunaj
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
13:30 - Zomrieť pre dizajn / 73 min.
13:30 - Death by Design / 73 min.
14:00 - Cyberjihad / 48 min.
14:00 - Vojna s whistleblowermi / 67 min.
14:00 - Kyberdžihád / 48 min.
14:30 - Ovarian Psychos / 72 min.
14:30 - Divošky mesačného cyklu / 72 min.
15:00 - Čierna ovca / 72 min.
15:00 - Vo vojnovej show / 100 min.
15:00 - The War Show / 100 min.
15:00 - The Black Sheep / 72 min.
15:30 - Všetko je pod kontrolou / 90 min.
15:30 - Everything´s Under Control / 90 min.
16:00 - The Pearl of Africa / 74 min.
16:00 - Perla Afriky / 74 min.
16:30 - Falciani ´s Tax Bomb / 90 min.
17:00 - Who's Gonna Love Me Now? / 86 min.
18:00 - Dieťa budúcnosti / 92 min.
18:00 - Rozohraj svoje mesto / 72 min.
18:00 - Gaming the Real World / 72 min.
18:00 - Future Baby / 92 min.
18:45 - DIY Country / 80 min.
18:45 - Vyrob si svoj štát / 80 min.
19:45 - Raving Iran / 84 min.
19:45 - Iránsky rave / 84 min.
19:45 - The Human Face of Big Data / 56 min.
19:45 - Rub a líc veľkých dát / 56 min.
20:30 - To End a War / 90 min.
20:30 - Ukončiť vojnu / 90 min.
21:00 - Chrobáky / 74 min.
21:00 - Bugs / 74 min.


Nedeľa - 15.10.2017

Čas Kino Lumière - veľká sála Kino Lumière - malá sála Kino Mladosť Kinosála SNG KC Dunaj
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
14:00 - Ohrozené semienka / 94 min.
14:00 - Nuclear Neighbour / 79 min.
14:00 - Seed: The Untold Story / 94 min.
14:00 - Atómový sused / 79 min.
15:00 - FC Roma / 75 min.
15:00 - Normal Autistic Film / 88 min.
15:00 - FC Roma / 75 min.
15:00 - Normálny autistický film / 88 min.
15:30 - Lepšie je mlčať / 95 min.
15:30 - Keep Quiet / 95 min.
16:00 - Život začína po stovke / 58 min.
16:00 - Life Begins at 100 / 58 min.
16:45 - The Opposition / 76 min.
16:45 - Opozícia / 76 min.
17:00 - In Google We Trust / 44 min.
17:00 - Všetko je pod kontrolou / 90 min.
17:00 - Everything´s Under Control / 90 min.
17:00 - In Google We Trust / 44 min.
18:00 - Czech Allah / 91 min.
18:00 - Český Alláh / 91 min.
18:15 - Otec, Syn a Džihád svätý / 119 min.
18:30 - Je s nami koniec? / 93 min.
18:30 - Before the Flood / 93 min.
18:45 - Raving Iran / 84 min.
18:45 - Iránsky rave / 84 min.
20:15 - Liberation Day / 100 min.
20:15 - Angry Inuk / 82 min.
20:15 - Deň oslobodenia / 100 min.
20:15 - Tichý hnev Inuitov / 82 min.
20:30 - Bod varu / 90 min.
20:30 - My sme počiatok ľudstva / 89 min.
20:30 - We Are Humanity / 89 min.
20:30 - Boiling Point / 90 min.
20:30 - Ada for Mayor / 85 min.
20:30 - Ada na radnicu / 85 min.


Pondelok - 16.10.2017

Čas Kino Lumière - veľká sála Kino Lumière - malá sála Kino Mladosť Kinosála SNG KC Dunaj
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
16:30 - Hotel Sunrise / 49 min.
16:30 - Hotel Úsvit / 49 min.
17:00 - Bod varu / 90 min.
17:00 - Boiling Point / 90 min.
17:30 - Hole In the Head / 90 min.
17:30 - Diera v hlave / 90 min.
18:00 - To End a War / 90 min.
18:00 - Salam Neighbor / 75 min.
18:00 - Salam Neighbor / 75 min.
18:00 - Ukončiť vojnu / 90 min.
19:00 - Výchova k vojne / 69 min.
19:00 - Teaching War / 69 min.
19:45 - Život začína po stovke / 58 min.
19:45 - Life Begins at 100 / 58 min.
20:00 - Medzi nami / 67 min.
20:00 - Before I Met You / 67 min.
20:30 - The Banana Price War / 44 min.
20:30 - Angry Inuk / 82 min.
20:30 - Tichý hnev Inuitov / 82 min.
20:30 - Refugees: Who Needs Them? / 75 min.
20:30 - Cenová vojna o banány / 44 min.
21:00 - Future Baby / 92 min.
21:00 - Dieťa budúcnosti / 92 min.


Utorok - 17.10.2017

Čas Kino Lumière - veľká sála Kino Lumière - malá sála Kino Mladosť Kinosála SNG KC Dunaj
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
16:00 - The Black Sheep / 72 min.
16:00 - Čierna ovca / 72 min.
16:30 - Cenová vojna o banány / 44 min.
16:30 - Ohrozené semienka / 94 min.
16:30 - The Banana Price War / 44 min.
16:30 - Seed: The Untold Story / 94 min.
17:30 - Atómový sused / 79 min.
17:30 - Nuclear Neighbour / 79 min.
17:45 - Divošky mesačného cyklu / 72 min.
17:45 - Ovarian Psychos / 72 min.
18:00 - Flowers for Europe / 52 min.
18:00 - Korupčná výchova / 52 min.
18:00 - Fighting Corruption / 52 min.
18:00 - Kvety pre Európu / 52 min.
19:00 - Falciani ´s Tax Bomb / 90 min.
19:15 - Vo vojnovej show / 100 min.
19:15 - The War Show / 100 min.
20:30 - My sme počiatok ľudstva / 89 min.
20:30 - We Are Humanity / 89 min.
20:30 - Zomrieť pre dizajn / 73 min.
20:30 - Death by Design / 73 min.
20:45 - Before I Met You / 67 min.
20:45 - Medzi nami / 67 min.