Program

 Harmonogram premietaní podľa dní na stiahnutie / Program to download

 

 

Štvrtok 13.10.

 

 

Kino Mladosť, Hviezdoslavovo námestie 17

 

16:30

Krajina kartelov / Cartel Land

18:30

Yesmeni sa búria / The Yes Men are Revolting   

           

20:30

Neviditeľný web / Deep web

 

Kino Film Europe, Štefánikova 25, Bratislava

 

16:30

Ako zmeniť svet / How to Change the World

 

19:00

Slavnostné otvorenie (vstup na pozvánky)

 

KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

 

16:30

Milosrdné radikálky /  Radical Grace

 

18:00

Skutočná cena / The True Cost

 

20:00

V kožušine / Pels

 

Open Gallery, Baštová 5, Bratislava

 

17:30

Za hranice strachu - Príbeh Kao-Č-Šenga / Transcending Fear – The Story of Gao Zhisheng

 

19:00

Nákaza / Affliction

 

20:30

Havana motor club / Havana Motor Club

 

Piatok 14.10.

 

Kino Mladosť, Hviezdoslavovo námestie 17

 

16:15

Všetok čas sveta / All the Time In the World

 

18:00

Veľký plán / The Master Plan

 

19:00

Diskusia Café Európa: Vplyv Ruska vo svete

 

20:40

Chuck Norris verzus komunizmus / Chuck Norris vs Communism

 

Kino Film Europe, Štefánikova 25, Bratislava

 

16:30

Múry / Walls

 

18:15

Model pána starostu / The Érpatak Model

Po filme diskusia s režisérom.

 

20:30

Olegova voľba / Oleg´s Choice

 

VŠMÚ sála, Svoradova 2, Bratislava

 

16:30

Skutočná cena / The True Cost

 

18:30

Parlika / Parlika

 

20:30

Okhwan na ceste za slobodou / Okhwan´s Mission Impossible

 

VŠMÚ Barco, Svoradova 2, Bratislava

 

19:30

Pomôžte nájsť Sunila / Help us Find Sunil Tripathi 

 

21:00

Slobodný hlas Egypta - Nawal El Saadawi / The Free voice of Egypt - Newal El Saadawi

 

Open Gallery, Baštová 5, Bratislava

 

17:45

Plavba / The Crossing 

 

19:00

Sýrska love story / A Syrian Love Story

 

20:30

Sonita / Sonita

 

Klub Babylon, Námestie SNP 14, Bratislava

 

(ne)udržateľná párty

 

18:30

Divadelné predstavenie: Zachráň svojho Afričana

 

20:00

Vyhlásenie víťazov fotografickej a literárnej súťaže

 

21:00

Koncert La3no Cubano + od 22:00 DJ párty

 

Sobota 15.10.

 

 

Kino Mladosť, Hviezdoslavovo námestie 17, Bratislava

 

16:00

Vražda ako cnosť / Credit for Murder

 

18:00

Honba na Haidera / Fang den Haider

Po filme diskusia s režisérkou.

 

20:30

Wastecooking / Wastecooking – Make Food, Not Waste 

 

Kino Film Europe, Štefánikova 25, Bratislava

 

14:30

Najprv nás budú musieť zabiť / They Will Have to Kill Us First

 

16:30

Ukradnutá zem / Land Grabbing 

 

18:30

Návšteva / The Visit 

 

20:30

Ruský ďateľ / The Russina Woodpecker

 

 

VŠMÚ sála, Svoradova 2, Bratislava

 

14:00

Veľký plán / The Master Plan

 

15:15

Neviditeľný web / Deep web

 

17:00

Medzi veriacimi /  Among Believers

 

18:45

Vojna a hry / War&Games

 

20:30

Švédska teória lásky / A Swedish Theory of Love

 

VŠMÚ Barco, Svoradova 2, Bratislava

 

14:30

Právo podľa Kimberley Motleyovej / Motley´s Law

 

16:30

Zem, ktorá hľadá svoje nebo / When Land is Looking for its Heaven

 

18:00

Havana motor club / Havana Motor Club

 

20:00

Po Arabskej jari / The Trials of Spring

 

KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

 

14:00

Na východ od raja / Na východ od ráje

 

15:15

Toto nie hra / This is Not a Game

 

15:45

Môj džihád / My Jihad

 

17:00

Bicykle vs. Autá / Bikes vs. Cars

 

18:30

Diskusia: Bicyklová doprava v meste

 

KC Dunaj / Chilloutroom, Nedbalova 3, Bratislava

 

15:00

Workshop: Svet bez odpadkov

 

Open Gallery, Baštová 5, Bratislava

 

18:00

Moja teplá čínska svadba / Inside the Chinese Closet

 

20:00

Skoro svätý / Almost Holy

 

Nedela 16.10.

 

 

Kino Mladosť, Hviezdoslavovo námestie 17

 

14:30

Všetok čas sveta / All the Time In the World

 

16:30

Honba na Haidera / Fang den Haider

 

18:00

Diskusia Café Európa: Extrémismus v nás

 

Kino Film Europe, Štefánikova 25, Bratislava

 

14:00

Olegova voľba / Oleg´s Choice

 

15:30

Múry / Walls

 

17:30

Mir Vam

 

19:00

Diskusia: Život na východnej Ukrajine

 

20:15

Ako zmeniť svet / How to Change the World

 

VŠMÚ sála, Svoradova 2, Bratislava

 

14:00

V kožušine / Pels

 

15:15

Model pána starostu / The Érpatak Model

 

17:00

Sonita / Sonita

 

19:00

Švédska teória lásky / A Swedish Theory of Love

 

20:30

Bicykle vs. Autá / Bikes vs. Cars

 

VŠMÚ Barco, Svoradova 2, Bratislava

 

14:15

Plavba / The Crossing

 

15:30

Na východ od raja / Na východ od ráje

 

16:45

Právo podľa Kimberley Motleyovej / Motley´s Law

 

18:45

Moja teplá čínska svadba / Inside the Chinese Closet

 

20:15

Skoro svätý / Almost Holy

 

KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

 

14:30

Po Arabskej jari / The Trials of Spring

 

16:15

Nákaza / Affliction

 

17:45

Medzi veriacimi /  Among Believers

 

19:30

Cowspiracy / Cowspiracy: The Sustainability Secret

 

Pondelok 17.10.

 

Kino Mladosť, Hviezdoslavovo námestie 17, Bratislava

 

16:45

Neviditeľný web / Deep web

 

18:30

Krajina kartelov / Cartel Land

 

20:30

Chuck Norris verzus komunizmus / Chuck Norris vs Communism

 

Kino Film Europe, Štefánikova 25, Bratislava

 

16:30

Ukradnutá zem / Land Grabbing

 

18:45

Občan Chodorkovskij / Citizen Khodorkovsky

 

20:30

Návšteva / The Visit

 

VŠMÚ sála, Svoradova 2, Bratislava

 

18:30

Sýrska love story / A Syrian Love Story

 

20:00

Cowspiracy / Cowspiracy: The Sustainability Secret

 

VŠMÚ Barco, Svoradova 2, Bratislava

 

18:45

Amal / Amal

 

20:15

Milosrdné radikálky /  Radical Grace

 

KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

 

17:30

Ťažká voľba / DifficultChoice

 

19:00

Diskusia: Lesk a bieda  politickej komunikácie

 

20:45

Za hranice strachu - Príbeh Kao-Č-Šenga / Transcending Fear – The Story of Gao Zhisheng

 

Open Gallery, Baštová 5, Bratislava

 

18:30

Čo sa nenosí / Moest Väljas

 

19:30

Diskusia: Ako sa obliekať módne a zodpovedne

 

Utorok 18.10.

 

 

Kino Mladosť, Hviezdoslavovo námestie 17, Bratislava

 

17:00

Wastecooking / Wastecooking – Make Food, Not Waste

 

18:40

Yesmeni sa búria / The Yes Men are Revolting         

      

20:30

Víťazný divácky film

 

Kino Film Europe, Štefánikova 25, Bratislava

 

16:45

Ruský ďateľ / The Russian Woodpecker

 

18:30

Najprv nás budú musieť zabiť /  They Will Have to Kill Us First

 

20:30

Občan Chodorkovskij / Citizen Khodorkovsky

 

VŠMÚ sála, Svoradova 2, Bratislava

 

17:15

Vojna a hry / War&Games

 

19:00

Cooltúra

Po filme nasleduje diskusia s režisérom.

 

KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

 

17:00 (Sála)

Čo sa nenosí / Moest Väljas

 

18:00 (Galéria)

Pomôžte nájsť Sunila / Help us Find Sunil Tripathi

 

19:30 (Galéria)

Diskusia:  Vrtieť webom – informácie v ére digitálnych médií

 

Open Gallery, Baštová 5, Bratislava

 

17:30

Amal / Amal

 

18:45

Toto nie hra / This is Not a Game

 

19:15

Môj džihád / My Jihad

 

20:30

Mir Vam